Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 10:02
 
Turuncu Farkındalık
Tarihi Büyüksaat ve İstasyon Binası 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü' nedeniyle 24-26 Kasım günleri arasında, kadına şiddetle mücadelenin sembol rengi olan turuncu ile aydınlatıldı.
YAŞAM Haberi
Turuncu Farkındalık

 Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla yapılan etkinlik Adana ve Seyhan Soroptimist Kulüpleri tarafından düzenlendi.  'Turuncu Tarihi Büyüksaat ve İstasyon Binası ' Adanalılar tarafından da yoğun ilgi gördü.

Adana Soroptimist Kulübü Başkanı Demet Bilici ve Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Meral Sevim, Büyük Saat ve Tren Garı'nın önünde Büyükşehir Belediyesi'nin destek ve katkıları ile turuncu renkte ışıklandırılan tarihi binalarımızın önünde 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele' ye dikkat çekmek için farkındalık yaratmak amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirtti. Ayrıca 25 Kasım'da başlayan 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Farkındalık Günleri' 10 Aralık tarihine kadar sürecek.  Demet Bilici ve Meral Sevim, Soroptimist Kulüpleri adına Adana Büyükşehir Belediyesi'ne de teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turuncu, Farkındalık,
Yorumlar
Haber Yazılımı