Haber Detayı
19 Aralık 2018 - Çarşamba 13:31
 
Tabip Odası'ndan Baro'ya ziyaret
Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal ve Türk Tabipler Birliği Merkez Konsey Üyesi Dr. D.Yaşar Ulutaş, Baro Başkanı Av. Veli Küçük'e nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Tabip Odası'ndan Baro'ya ziyaret

Tabip Odası üyeleri, Ekim ayında yapılan 30. Dönem Genel Kurul ve Seçimlerinin ardından yeniden göreve seçilen Baro Başkanı Av. Veli Küçük'ü kutlayarak, başarı dileklerini ilettiler.

Türk Tabipleri Birliği Başkanı ve Yönetiminin sınırötesi operasyonla ilgili yaptığı açıklama nedeniyle açılan davanın Ankara’da 27 Aralık 2018 günü yapılacağını ifade ettiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ankara’daki duruşmada olacağını ifade etti.

Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Baro Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nevzat Elçi'nin de bulunduğu ziyarette; sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin dayanışması, hukuk dışı keyfi uygulamalar, ülke gündemi konuşularak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Sohbet havasında geçen görüşmede hukuk ve sağlık alanında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Oda ve Baro arasında kurulacak işbirliği konuları da değerlendirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tabip, Odası'ndan, Baro'ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı