Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 10:19
 
Nüfus Müdürlükleri masaya yatırıldı
Nüfus müdürlüklerince gerçekleştirilen çalışmalar, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda değerlendirildi.
YAŞAM Haberi
Nüfus Müdürlükleri masaya yatırıldı

Valilik Makamı’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ercan Turan, Seyhan Kaymakamı Vedat Yılmaz, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Çukurova kaymakamı Osman Sarı, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hüsamettin Erkınay, ilçe nüfus müdürleri ve uzmanlar katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda, kent merkezi ve ilçelerdeki nüfus müdürlüklerince yasal mevzuat çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşlara verilen hizmetler ayrıntılarıyla masaya yatırıldı.

Verdikleri bilgiler ve gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı katılımcılara teşekkür eden Vali Demirtaş toplantı bitiminde yaptığı açıklamada, nüfus müdürlüklerinin tüm görevlilerine vatandaşlara yönelik gerçekleştirdikleri pasaport, sürücü belgesi, yeni kimlik, doğum, evlenme gibi çeşitli hizmetlerde başarılar diledi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nüfus, Müdürlükleri, masaya, yatırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı