Haber Detayı
12 Aralık 2018 - Çarşamba 11:45
 
"Güney Adana Kalkınma programı" sunumu yapıldı
Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında ‘‘Güney Adana Kalkınma Programı’’ kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülmeye başlanan projelerle ilgili sunum toplantısı yapıldı.
YAŞAM Haberi

Toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirilen; Şimdi Okul Zamanı, Şimdi Başarma Zamanı, Kitabım ve Okulum Benim Başarı Yolum, Yarınlar Eğitimle, Eğitim Okul Öncesi ile, Geleceğin Okulunda Okulun Hep Yanında, Projem ile Varım, Bir Damla Kan ile Yaşama Şans Ver, Adana Bilim Şenliği, Çorbada Tuzum Olsun projelerine ek olarak 1 tane SODES Güdümlü Projesi, 4 tane SODES Projesi olmak üzere toplam 13 proje hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Demirtaş: ‘‘Bir kalkınma hareketi olarak gördüğümüz Güney Adana Kalkınma Programı ile Adana’mızın sosyo-kültürel kalkınmasına yönelik önemli atılımlar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Projelerimizin hazırlanmasında ve uygulanmasında bizlerle beraber emek veren herkese teşekkür ediyorum. Her şey güzel Adana’mız için.’’ dedi.

Toplantının devamında projelerle ilgili bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi. Yapılan değerlendirmelerin ardından toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Güney, Adana, Kalkınma, programı", sunumu, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı