Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 11:48
 
“Çukurovalılar çok şanslı”
Adana’ya gelen CHP PM Üyesi Tekin Bingöl, Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin’in merkez seçim bürosunda partililerle bir araya geldi,
SİYASET Haberi
“Çukurovalılar çok şanslı”

Çukurova Belediyesi tarafından yapılan emekli dinlenme evinde emeklilerle, kadın sohbet ve dayanışma evinde kadınlarla sohbet etti. Soner Çetin’in örnek alınacak hizmetler yaptığını vurgulayan Tekin Bingöl, “Çukurovalılar çok şanslı” ifadesini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Başkan Soner Çetin’in örnek alınacak hizmetlere imza attığını belirterek, “Böyle bir başkana sahip oldukları için Çukurovalılar çok şanslı” dedi.

Tekin Bingöl, ilk olarak Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan Soner Çetin’in merkez seçim bürosunda partililerle bir araya geldi ve sohbet etti. 31 Mart yerel seçimlerinden CHP’nin başarıyla çıkacağını belirten Tekin Bingöl, “Şu anda CHP yönetimindeki belediyeleri koruyacağımıza ve Ankara, İstanbul, Mersin, Antalya, Bursa ve Adana gibi Büyükşehirleri de alacağız” şeklinde konuştu.

EMEKLİLERLE SOHBET

Başkan Çetin’le birlikte seçim otobüsüne binen Tekin Bingöl, daha sonra Toros Mahallesi’nde bulunan ve Çukurova Belediyesi’nce yaptırılan emekli dinlenme evinde emeklilerle buluştu. Başkan Soner Çetin burada, Tekin Bingöl ve emeklilere belediyenin hizmetleri hakkında bilgi verdi. 13 adet emekli dinlenme evi yaptıklarını açıklayan Başkan Çetin, ihtiyaç olan yerlere yenilerini açacaklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Çukurovalılar, çok, şanslı”,
Yorumlar
Haber Yazılımı