Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 13:31
 
Çukurova, dijital dünyaya ev sahipliği yapacak
Dünyayı etkisi altına alan dijital dönüşüm, Adana’da masaya yatırılacak. Türk iş dünyası 13 Aralık’ta Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ev sahipliğinde bir araya gelecek.
EKONOMİ Haberi
Çukurova, dijital dünyaya ev sahipliği yapacak

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası işbirliğiyle yürütülen ‘Dijital Anadolu Projesi’ 13 Aralık Perşembe günü saat 13.30’da açılış konuşmalarıyla başlayacak. Programda birbirinden değerli konuşmacılar dijital dünyayı anlatacak.

ÖNEMLİ KURUMLAR VE İSİMLER KATILACAK

Türkiye’yi yakından ilgilendiren toplantıda dijital liderlerin Küçük ve Orta Boy İşletmelerle (KOBİ) buluşacağını dile getiren ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, “Çeşitli üniversitelerin rektör ve rektör yardımcıları, kredi kayıt bürosu genel müdürü, çeşitli bankaların müdürleri, İşNET, Ticimax, Klemsan Elektronik, Misrosoft ve Fujitsu temsilcileri ile Red&Grey kurucusunun katılacağı bu önemli etkinliğe tüm basın mensuplarını ve Adanalıları davet ediyoruz” dedi.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN İKİNCİ RAPORU DA AÇIKLANACAK

TÜRKONFED, ÇUKUROVA SİFED ve Türkiye İş Bankası’nın dijital dönüşümün öncülerini KOBİ’lerle Çukurova’da buluşturmasının gururunu yaşadıklarını dile getiren Sönmez, Anadolu’da üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkıda bulunma amacı taşıdıklarını vurguladı. Sönmez, toplantıda ‘Dijital Anadolu Projesi’nin tarım, tekstil, otomotiv sektörlerinde dijital dönüşüme odaklanan ikinci raporunun da açıklanacağını dile getirdi.

TÜRKONFED BAŞKANI DA OLACAK

Toplantı, TÜRKONF ED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez ile Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı’nın yapacağı açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çukurova,, dijital, dünyaya, ev, sahipliği, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı