Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 10:00
 
Av. Küçük Polislerin gününü kutladı
Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük Polis Haftası kutlamaları kapsamında Adliyede görevli polisleri ziyaret ederek baklava ikram etti ve günlerini tebrik etti. Tüm Polis Teşkilatına görevinde başarılar diledi.
YAŞAM Haberi
Av. Küçük Polislerin gününü kutladı

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Adliye içerisindeki polis merkezine yönetim kurulu üyeleri Av. Timur Ortatepe ve Av. Nevzat Elçi olduğu halde bir tepsi baklava ile geldi.

Baro Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Adliye Polis Merkezi Amiri Murat Eğilmez ve bir grup görevli polis tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adliye Polis Merkezi Amiri Murat Eğilmez, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e ve yönetimine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Adliyede görevli polis memurlar ile meslektaşlarının gayesinin adalete hizmet olduğunu belirterek, “Adana’da şu an 5 ayrı binada hizmet veriyor olmamızdan ötürü bazı olumsuzluklar yaşamaktayız. Adalet peşinde koştuğumuz zaman diliminde, 5 ayrı binaya koşuşturmak biz avukatları bazen yormaktadır. Yeni adliye binamızın bir an evvel tamamlanarak hizmete girmesini istiyoruz. Bu süreç içerisinde meslektaşlarımızla sizler arasından yaşanan bazı olumsuzlukların da karşılıklı hoşgörüyle çözülebileceğini düşünüyorum. Her şeyden önce adliyeler bizim evimizdir. ” dedi.

Ziyaret esnasında tatlı ikramı yapıldı ve yaşanan sorunlar ve çözümleri hakkında sohbetler edildi.

Ziyaret fotoğraf çekimi le sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Av., Küçük, Polislerin, gününü, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı